Lan FIFA on XBox 360 @VooDoo Games Club

voodoo-lan-party

Pe 22 martie 2015, de la ora 10:00 esti invitat la VooDoo Games Club sa arati cat de bun esti: LAN FIFA ON XBOX 360. Premii in bani si alte premii din partea sponsorilor! Primii 10 participanti inscrisi primesc un voucher din partea clubului.

Premiile puse in joc sunt urmatoarele:

• LOCUL I – 500 RON
  • LOCUL II – 300 RON
  • LOCUL III – 200 RON
  • LOCUL IV – 5 H XBOX
  • LOCUL V – 3 H XBOX

La aceste premii in bani se adauga PREMII DIN PARTEA SPONSORILOR.

INSCRIERE

Taxa de participare: 15 lei. Inscrierile se fac pe sistemul : primul venit – primul servit. Pentru rezervarea locurilor de participare va rog sa sunati la numarul de telefon: 0332 405 405 sau 0746 358 493.

REGULAMENT

Mod joc: 1 vs 1. Competitia se desfasoara pe platforma XBOX 360 cu gamepad-uri wireless.  Sistemul de joc va fi single elimination “Best of 3″ (cel mai bun din 3 meciuri). Meciurile vor fi aranjate in mod aleatoriu cu ajutorul site-ului www.challonge.com.

SETARILE JOCULUI: Durata unei reprize: 6 minute; Accidentari: OFF; Cartonase: ON; Handball: OFF; Offside: ON; Viteza de joc: Normal; Camera de joc: TELE ( optimizata pentru o viziune completa a suprafetei de joc); Defensiva: LA ALEGEREA JUCATORULUI , TACTICAL SAU LEGACY

REGULI GENERALE: Jucatorii pot folosi tactici personalizate, dar nu vor putea edita; Pasarea mingii abuzive in propria jumatate de teren este INTERZISA. In cazul unui abuz jucatorul in cauza va primi un avertisment. La a doua abatere va pierde meciul cu 0-3. Jucatorii au 3 pauze pe meci si le pot folosi doar atunci cand au posesia balonului. Toti jucatorii sunt obligati sa aiba o atitudine fair-play si sa se comporte civilizat. In cazul in care un jucator va avea un comportament denigrant la adresa unui adversar va fi eliminat automat.